Pracownicy LXXXVI Liceum Ogólnokształcącego im. Batalionu "Zośka"

Pracownicy dydaktyczni

  • Alvarado Bustillo Tommy (religia)
  • Ambroziak Anna (j. niemiecki)
  • Bartczak Tomasz (j. rosyjski)
  • Bronz Dominika (j. francuski)
  • Czarnecki Grzegorz (j. hiszpański)
  • Ćwik Barbara (dyrektor szkoły)
  • Dębiec Wioletta (matematyka)
  • Filipek Justyna (j. polski)
  • Gochna Krystyna (chemia)
  • Gryszczuk Piotr (j. polski)
  • Guzek Marianna (j. polski)
  • Kalisz Sylwia (warsztaty teatralne)
  • Karlińska Iwona (j. angielski)
  • Karolewska Urszula (biblioteka)
  • Kaszewska Monika (taniec)
  • Keller Anna (j. angielski)
  • Kępka Marzena (matematyka)-urlop
  • Korzeniowski Marcin (religia)
  • Kowalczyk Włodzimierz (j. polski, historia, WOS)
  • Kowalska Małgorzata (fizyka i astronomia)
  • Kur Piotr (podstawy przedsiębiorczości, etyka)
  • Kurkowska Zofia (matematyka)
  • Łągiewka Agnieszka (j. angielski)
  • Masny Wojciech (matematyka)
  • Muchowska Katarzyna (j. angielski)
  • Niedźwiedzka Edyta (biologia, chemia)
  • Niziurska-Sobczyk Agnieszka (wiedza o kulturze, plastyka)
  • Ochnio Joanna (wychowanie fizyczne)
  • Orowiecki Janusz (technologia informacyjna)
  • Ostrowski Zbigniew (wychowanie fizyczne)
  • Oziembłowska Katarzyna (biologia)
  • Piątek Piotr (historia, wiedza o społeczeństwie)
  • Radziukiewicz Ewa (j. angielski)
  • Romanek Anna (historia)
  • Sankowska Marcelina (muzyka)
  • Sawicka Wiesława (geografia)
  • Serkowska Ewa (j. hiszpański)
  • Sikorska Jolanta (warsztaty teatralne)
  • Słocka Marzena (wychowanie fizyczne)
  • Smak Ewa (geografia, z-ca dyrektora szkoły)
  • Sobczyk Robert (j. angielski)
  • Sobota Wojciech (edukacja dla bezpieczeństwa, edukacja filmowa)
  • Szoka Donald (historia, wiedza o społeczeństwie)
  • Szumacher Anna (pedagog szkolny)
  • Szymczak Anna (geografia)-urlop
  • Trześniowska Agnieszka (j. angielski)
  • Tyburcy Jolanta (pedagog szkolny)
  • Wnorowska-Brudek Bożena (j.angielski)
  • Wołynka Elżbieta (j. polski)
  • Zajączkowska Katarzyna (łacina, kultura antyczna)
  • Zatoń Marcin (podstawy przedsiębiorczości)
  • Zwolińska Anna (j. polski)

 

Pracownicy administracji

  • Boruc Henryk (dozorca)
  • Gzowska Halina (woźna)
  • Jędral Izabela (woźna)
  • Kozioł Krzysztof (dozorca)
  • Król Elżbieta (kierownik gospodarczo-administracyjny)
  • Witkowska Krystyna (woźna)
  • Ptasińska Ewa (woźna)
  • Pociech Ewa (woźna)
  • Siwek Wioletta (sekretarz)
  • Trafalska Halina(woźna)
  • Nienałtowska Beata (woźna)
  • Zawadzka Magdalena (sekretarz ds. uczniów)

 

.